Головна » Статті » Освіта » Загальна середня освіта

Звіт

Звіт

про роботу Горностаївського закладу дошкільної, повної     загальної середньої освіти  Горностаївської селищної ради Херсонської області

за 2019 – 2020 навчальний рік

 

          У Горностаївському  закладі освіти протягом 2019-2020 н.р.

 Освітній процес організовано для 212 здобувачів освіти  1- 11 класів та

  17  вихованців дошкільного закладу.

Для 14 дітей з особливими освітніми потребами організовано інклюзивне навчання та працює 4  асистента вчителя в 1-4 класах, надаються додаткові послуги практичним психологом, логопедом, корекційними педагогами.

На базі навчального закладу проведено засідання методичного обєднання вчителів англійської мови, де вчителями Чебан Ю.В. та Богомоловою О.О. показано майстер-класи та обмін досвідом з колегами.

Вчитель початкових класів Шибінська Ю.М. посіла І місце  у районному конкурсі молодих спеціалістів «Крок до майстерності».

 У ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад взяли участь 49 учнів  школи, які вибороли 26  призових місць, серед яких зайняли:

І місце-  4

ІІ місце- 9 

ІІІ місце-13   

Рева Дмитро, здобувач освіти 9 класу, прийняв участь у ІІІ етапі  (обласному) Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання.

Черняєва Вікторія, учениця 8 класу, посіла І місце у ІІ етапі   Міжнародного конкурсу ім. Т.Шевченка.  

28 здобувачів освіти навчального закладу прийняли участь у Всеукраїнській грі «Sunflower».

12 здобувачів освіти – у Всеукраїнській грі «Колосок»,

12 здобувачів освіти у Всеукраїнській грі «Грінвіч».

         У 2019 – 2020 навчальному році проведено предметні тижні: «Початкових класів»,  «Історії та правознавства», «Математики», «Англійської мови», проведено місячник показових уроків «Я роблю так».

Закінчили 2019-2020 н.р з рівнем навчальних досягнень:

10-12 балів  - 21 здобувачів освіти,

7-9 балів - 45 здобувачів освіти,

 4-6 балів - 98  здобувачів освіти.

Учні 1 та 2 класу НУШ отримали Свідоцтва досягнень.

За час карантину педагоги закладу освіти проводили заняття за допомогою онлайн-ресурсів: Google classroom, viber, messenger, ZООМ. Діти отримували відео-уроки, фото та відео-завдання, згідно розкладу щодня підтримували зв'язок з учителями  та надсилали виконані вправи. Класні керівники, вихователі, керівники гуртків проводили години спілкування, виховні та розвиваючі заходи за допомогою платформи ZООМ. Навчальні плани та програми, плани виховної роботи виконані у повному обсязі.

Педагогічні та технічні працівники під час карантину виконували слідуючи роботи: поточні ремонти, фарбування підлоги, вапнування стін приміщень, ремонт огорожі, заміна дверей  та вікон, ремонт воріт складів, облицювання плиткою порогів, бетонування території, встановлення тренажерів, проведення ремонтів меблів  та обладнання, підтримували в належному стані приміщення та територію школи.

 

 

       Організовані зустрічі з працівником ДОПСП Горностаївського ВП Крук Н.В., начальником Горностаївського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Херсонській області Притикою І.В.

        Зустрічі з начальником Горностаївського бюро правової допомоги Цупрою К.В., в.о. директора Гладишенком І.С. та заступником директора Поляковим Р.Л. Каховського МЦ з надання БВПД.

         Зустріч з головним спеціалістом Горностаївського бюро правової допомоги Каховського місцевого центру з надання БВПД Коренко О.М. Лекція «Права і обов’язки дітей».

         Зустріч з учасником ООС Луданим Я.В. «Зростаймо патріотами своєї країни».

         Зустріч з воїнами-інтернаціоналістами Ступаком В.П. та Пономарьовим А.М. «Афганістан – мій біль, моя пекуча пам’ять».

 У рамках Всеукраїнського тижня права (грудень 2019 року) в усіх класах закладу проведено Всеукраїнський урок права «Права людини», тематичні правові бесіди, години спілкування, диспути, конференції, вікторини, конкурси. У бібліотеці оформлена тематична виставка літератури, новинки періодичної преси на правознавчу тематику.

        Педагоги закладу творчо підійшли до планування виховної роботи, використовували різноманітні форми проведення заходів, застосовували  інноваційні технології.

За даний період класні керівники провели відкриті виховні заходи: посиденьки «Андріївські вечорниці» (Кл.кер. 11 кл. Коренко І.Й.та кл.кер.10 кл. Петраш Л.С.), годину спілкування «Давайте дружити»  (кл.кер. 2 кл. Павлющенко І.О. ), виховна година «Ми всі господарі природи, тож бережімо її вроду!», класну годину «Вогонь – друг, вогонь-ворог!» (кл.кер. 4 кл. Шульга Р.А.), годину спілкування «Сторінками Козацької слави» (кл.кер. 6 кл. Богомолова О.О.), родинне свято «Мій рід» (кл.кер. 5 кл. Іконнікова Л.В.), захід з елементами тренінгу «Мої здібності: Як обрати професію?» (кл.кер. 9 кл. Багжанов М.В.). Дані заходи проведені на високому рівні педагогічної та методичної майстерності. На заходах були присутні колеги, гості та батьки.

  

Змішана група ДНЗ Горностаївського ЗО протягом 2019-2020 н.р

   Освітня робота планувалася і проводилася по робочій програмі, складеній на    підставі основної загальноосвітньої програми дошкільного розвитку "Дитина» за вікової категорії старшої групи.

     У групі були створені всі умови для успішного розвитку кожної дитини у фізичному, соціально-особистісному, пізнавальному, мовному, художньо-естетичному розвитку.

    На     Належну  увагу при навчанні було приділено здоров'ю дітей, вирішуючи завдання збереження і зміцнення здоров'я дітей. У своїй роботі використовували різноманітні форми і методи: щодня проводилася ранкова гімнастика, гімнастика після сну, дихальні вправи, пальчикова гімнастика, руханки, дидактичні, рухливі ігри.

         Протягом навчального року було проведено такі свята: «Свято осені», «Миколай крокує по планеті», «Новорічна казка», «Краще свято - свято мам!»

Стало доброю традицією щомісяця  проводити в групі свята «Мій день народження».

      Діти нашої групи приймали участь в проведені Дня фізичної культури та спорту Горностаївської селищної ради та були нагороджені Подякою голови  селищної ради .

      Активну участь  приймають  батьки - вони допомагають в оформленні групи, в придбанні дидактичних і розвиваючих ігор, іграшок.

Протягом року використовувалися такі форми взаємодії як: групові батьківські збори;  консультації та бесіди: «Стежинами батьківської мудрості», «Як боротися з дитячою істерикою», «Чи обов’язково дотримуватися певного режиму дня?», «Які книги та як потрібно читати дошкільникам», «Сімейні традиції – важливий засіб виховання дитини», батьківська конференція для батьків старших дошкільників «До школи готуємось змалку».

З дітьми працював логопед та психолог. Проводилися заняття з англійської мови та співпраця по наступності з педагогами 1-5 класів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Категорія: Загальна середня освіта | Додав: calach1875 (12.06.2020)
Переглядів: 466 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Національна дитяча гаряча лінія