10 січня стартує реєстрація на пробне ЗНО 10 січня розпочинається реєстрація учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Цього року реєстрація триватиме до 31 січня.

Як і в попередні роки, пробне ЗНО проводиться з метою ознайомлення випускників шкіл та абітурієнтів із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування, робочого місця тощо.

Це можливість:

* ознайомитися із процедурою та стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року;

* виконати пробний тест та попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;

* навчитись ефективно розподіляти час;

* отримати правильні відповіді та дізнатися результат тестування;

* психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;

* оцінити власний рівень навчальних досягнень.

 

Кожен зареєстрований учасник зможе взяти участь у пробному ЗНО з української мови та літератури, а також в одному з тестів за вибором - історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, російської, французької мов.

Пробне тестування з української мови та літератури відбудеться 1 квітня, тестування з інших предметів - 8 квітня 2017 року.

Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні є платною. Вартість одного тестування з одного тестового предмета у 2017 році складає 129 грн.

Докладніше про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання можна дізнатися на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти.

 

Для реєстрації необхідно:

* зайти на сторінку реєстрації на пробне тестування; khersontest.org.ua

* заповнити реєстраційну форму; створити свою персональну сторінку "особистий кабінет"; вибрати предмети пробного ЗНО;

* з персональної сторінки ("особистий кабінет") роздрукувати квитанцію на сплату вартості послуг для проведення пробного ЗНО;

* на основі цієї квитанції здійснити оплату в банківських установах України або в установах інших учасників фінансових послуг;

* роздрукувати запрошення-перепустку, де вказано час і місце проведення пробного ЗНО.

УВАГА! Учасником пробного ЗНО зможе стати особа, яка зареєструється для його проходження та здійснить оплату.

Звертаємо увагу на те, що реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

У день проходження ПРОБНОГО зовнішнього незалежного оцінювання

У зазначений у запрошенні-перепустці день та час потрібно з’явитися на пункт пробного ЗНО.

Перед початком пробного ЗНО учасник повинен пред’явити такі документи:

* запрошення-перепустку;

* паспорт (свідоцтво про народження).

 

Оголошення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання:

* 08.04.2017 з української мови і літератури;

* 14.04.2017 з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, російської мови, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

Національна дитяча гаряча лінія